Konsultacje

Poradnie

W związku z pandemią COVID-19 – rejestrację prowadzimy wyłącznie telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: +48 690 007 818

ul. Strońska 6, I piętro, 50-540 Wrocław

ul. Sportowa 5, 55-093 Kiełczów (k. Wrocławia)


Czekamy codziennie: w godz. 9.00 - 19.00

Psychologiczny telefon wsparcia +48 690 007 818

Korzystamy również z Messengera, WhatsAppa i Skype'a

 


 

Zmagasz się z problemami związanymi z traumą, żalem, smutkiem, uzależnieniem, lękiem lub poważnymi zmianami w życiu? Nadchodzi czas, kiedy potrzebna jest pomoc specjalisty, aby poradzić sobie z niektórymi życiowymi wyzwaniami. Jako zespół specjalistów w zakresie psychologii i psychoterapii działamy na terenie Wrocławia oraz okolic. Jesteśmy tutaj, aby wesprzeć Cię w drodze ku zdrowiu i samopoznaniu.
Rodzice często potrzebują pomocy we wspieraniu własnych dzieci, które również potrzebują wsparcia. Szczególnie teraz, po okresie izolacji i zdalnej nauki. Zapraszamy na konsultacje psychologiczne dla dzieci i młodzieży oraz ich rodzin.


 

Kilka słów o terapii

Wdrażamy skuteczne metody psychoterapeutyczne, aby pomóc pacjentom zrozumieć siebie i umożliwić im przyjęcie nowych postaw wobec różnych sytuacji życiowych. Ważne jest, aby pamiętać, że terapia nie jest magiczną pigułką ani nie gwarantuje szybkiej poprawy. Terapia to proces leczenia, który wymaga uczestnictwa i zaangażowania, zarówno ze strony pacjenta, jak i terapeuty. Modyfikacja autodestrukcyjnych zachowań oraz znajomość sposobów radzenia sobie z uczuciami smutku, strachu i bólu mogą przynieść rezultaty zmieniające życie.

Konsultacje psychologiczne

To pojedyncze spotkania, które są na ogół wstępem do dalszej współpracy. Mają na celu wstępne rozpoznanie problemu i ustalenie dalszego sposobu postępowania. Konsultacje psychologiczne to pierwszy krok w kierunku osiągnięcia zmiany.

Terapia indywidualna

Jest propozycją dla osób, które po wstępnych konsultacjach mają wewnętrzną gotowość do pracy nad sobą oraz odczuwają potrzebę osobistego rozwoju. Terapia indywidualna to sesje, które pomagają pacjentom rozwijać pozytywne nastawienie, nawet w najbardziej skomplikowanych i trudnych okolicznościach życia.

Zapraszam do kontaktu już dziś. Pozwól mi znaleźć najlepszy sposób, żeby Ci pomóc.

Terapia dla par

Jest to forma pomocy skierowana do małżeństw, par, które doświadczają kryzysu w relacji, znajdują się w sytuacji impasu, mają problemy we wzajemnej komunikacji, rozumieniu siebie nawzajem, myślą o rozstaniu lub chcą odbudować wzajemną więź, ale doświadczają stresujących sytuacji życiowych. Terapia par odnosi się do pracy z diadą, jako systemem. Wdrażam różne metody, aby pomóc rozwinąć nowe podejście do wszystkich, nawet najbardziej złożonych spraw życia.

Skontaktuj się ze mną — zobaczmy, jak mogę Ci pomóc. Grupa wsparcia dla rodziców nastolatków.

Grupa wsparcia dla rodziców nastolatków

Podczas spotkań zdobędą Państwo wiedzę dotyczącą ważnego okresu rozwoju człowieka, jakim jest dorastanie, poprawić swoją komunikację z nastolatkiem i rozumienie swojego dziecka. Przede wszystkim jednak grupa wsparcia daje możliwość skorzystania z miejsca, w którym można zrozumieć swoje emocje, uczucia i zachowania w relacjach z dzieckiem, poznać innych rodziców, którzy przeżywają podobne sytuacje, doświadczyć wsparcia ze strony innych, zobaczyć inny punkt widzenia czy rozumienia, dzielić się swoimi wątpliwościami, trudnościami, sposobami radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, ale też radościami i sukcesami. Spersonalizowane konsultacje psychologiczne to będzie dla Ciebie korzystny i inspirujący wybór.

Projektowanie kariery dla dzieci i młodzieży

Kiedy pytamy dziecko: kim chciałbyś zostać jak dorośniesz, zwykle pada konkretna, doprecyzowana odpowiedź. Gdy pytamy o to samo nastolatka, często słyszymy: nie wiem. Dlaczego część młodzieży nie radzi sobie z dokonywaniem właściwych wyborów, nie wie, co chciałaby robić w przyszłości? Jak można to zmienić?
Po pomoc w tym zakresie można przyjść do naszych specjalistów:

 • psychologów
 • psychoterapeutów
 • pedagogów specjalnych
 • oligofrenopedagogów
 • logopopedów
Obszary, w których oferujemy pomoc:
 • psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży
 • konsultacje psychiatryczne
 • terapia rodzinna
 • wczesne wspomaganie rozwoju
 • terapia pedagogiczna (dysleksja, dyskalkulia)
 • wizyty domowe
 • grupy wsparcia
 • warsztaty rozwojowe
Organizujemy również grupy wsparcia dla:
 • nastolatków
 • dzieci w wieku przedszkolnym
 • dzieci o wysokim IQ
 • rodziców
 • rodzin adopcyjnych
Naszą ofertą specjalną jest "Uważność żabki".
To mindfulness skierowany do młodych ludzi. Treningi uważności dla dzieci i młodzieży w wieku 5-19 lat. Prowadzone są według metody Eline Snel © “Uwaga, to działa!”. Trening daje dzieciom i nastolatkom narzędzia do koncentracji uwagi, rozwijania świadomości swojego ciała i emocji.
Więcej informacji w zakładce: Oferta.

 

Sprawdź jak dojechać


Warning: Declaration of Model_Banners::add(array $data) should be compatible with App_Db_Table::add(array $data, $table = false) in /home/erapsychedi/ftp/brand/application/models/Banners.php on line 59

Nasi Partnerzy